Przejdź do treści

Podróże ku wolności

Likwidacja gotówki to ZAMACH NA WOLNOŚĆ! Wywiad dla „NamZależy.pl”

  Moi Drodzy,

  Niedawno udzieliłem wywiadu Wojtkowi Sirykowi z kanału „Namzależy.pl”. Był to mój pierwszy wywiad w jego programie i mam nadzieję, że Wam się spodoba.

  O czym rozmawialiśmy

  W wywiadzie tym poruszyliśmy sporo istotnych zagadnień dotyczących obrony gotówki przed likwidacją. Rozmawialiśmy między innymi na następujące tematy:

  1. Jak wyglądałby świat bez gotówki?

  2. Czy gdziekolwiek wycofano gotówkę?

  3. Argumenty rządów i banków przeciw gotówce, a prawdziwe przyczyny.

  4. Jak walczyć o gotówkę?

  5. Czy płatności bezgotówkowe zwyciężą dzięki… wygodzie?

  6. Polacy są zdecydowanie przeciwko wycofaniu gotówki.

  7. Gotówka to wolność.

  Likwidacja gotówki

  Podkreślam, że w naszej rozmowie pojawiły się nie tylko powyższe tematy, lecz także kilka innych dotyczących gotówki. Jeszcze kilkanaście lat temu wszystko wydawało się proste – to właśnie gotówka była podstawowym sposobem płatności, zaś dodatkowo – obok niej – doszły nowe, nowoczesne metody płatności elektronicznych. No właśnie, ale czy w ciągu tych ostatnich lat nie zostały nam odgórnie narzucone zmiany, które wbrew naszej woli odbierają nam wolność? Czy to znaczy, że nie możemy już zatrzymać narzucanego nam odgórnie procesu eliminacji gotówki? Niekoniecznie, jeżeli chcesz dowiedzieć się, co możesz zrobić aby do tego nie dopuścić, to zapraszam Cię do wysłuchania tego wywiadu…

  Jeżeli zaś dodatkowo chcesz być świadomy innych zagrożeń związanych z likwidacją gotówki i płatnościami elektronicznymi i pragniesz dowiedzieć się, jak możesz się przed tym bronić, sięgnij po moją najnowszą książkę pt. „Gotówka to wolność. Dlaczego warto płacić gotówką i ograniczyć płatności elektroniczne?”. Jest to pierwsza (i jedyna) polska książka na temat obrony gotówki. Możesz ją kupić na stronie gotowkatowolnosc.pl

  Jeżeli podoba Ci się idea tego bloga to proszę o jego udostępnienie, polubienie lub skomentowanie – dzięki temu ma on szanse dotarcia do szerszego kręgu odbiorów, a być może wśród nich są osoby, które bardzo potrzebują zawartych w nim informacji. Polecam także zapisanie się na mojego Newslettera – wtedy nie umknie Ci żaden odcinek tego bloga, a także polubienie mnie na Facebook-u i Instagramie.

  Copyright © 2023 Rafael del Viaje

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *