Przejdź do treści

Podróże ku wolności

Płacę gotówką, bo gotówka to wolność ! Wywiad na kanale „Grzegorz Kusz – Agent Specjalny”

  Moi Drodzy,

  przed Wami wywiad, którego udzieliłem dla popularnego kanału „Grzegorz Kusz – Agent Specjalny”. Jego tytuł – „Płacę gotówką, bo gotówka to wolność!” – ma na celu rozpowszechnienie pewnej akcji. Co istotne, Grzegorz Kusz to osoba, z którą bardzo dobrze rozumiemy się i bez problemu znaleźliśmy wspólny język. Był to mój pierwszy wywiad w jego programie i mam nadzieję, że Wam się spodoba.

  Poruszane tematy

  W wywiadzie tym poruszyliśmy sporo istotnych zagadnień dotyczących gotówki. Rozmawialiśmy między innymi o tym:

  1. Ile mam dzisiaj gotówki w PORTFELU?!

  2. Wygoda ponad WOLNOŚĆ?!

  3. Czy wycofanie od gotówki powoduje DUŻE problemy?!

  4. Czy Polacy wycofali się z gotówki?!

  5. Czy likwidacja gotówki faktycznie ma miejsce?!

  6. Farbowanie GOTÓWKI?!

  7. Czy powinniśmy się BAĆ wycofywania GOTÓWKI?!

  8. Na jakim etapie wycofywania gotówki jesteśmy?!

  9. Czy wycofywanie gotówki jest planem globalnym?!

  10. Petycja w walce o GOTÓWKĘ!

  Eliminacja gotówki

  Te, a także jeszcze kilka innych tematów dotyczących obrony gotówki, pojawiło się w trakcie tej rozmowy. I pomyśleć, że jeszcze kilka lat temu wszystko wydawało się proste – to właśnie banknoty i monety były podstawowym sposobem płatności, a oprócz nich – powstawały nowe metody płatności elektronicznych. Należy jednak zadać sobie pytanie, czy w ciągu tych ostatnich kilku, może kilkunastu lat nie zostały nam z góry narzucone zmiany, które wbrew naszej woli i wiedzy odbierają nam naszą wolność? Czy to znaczy, że nie możemy już zatrzymać narzucanego nam przez władze procesu likwidacji gotówki? Uważam, że niekoniecznie, ale jeśli chcecie dowiedzieć się, co my możesz zrobić, aby to powstrzymać, to zapraszam serdecznie do wysłuchania wywiadu…

  Wkrótce kolejny wywiad u Grzegorza Kusza

  Zapowiadam Wam też, że wkrótce ukaże się kolejny wywiad ze mną na kanale „Grzegorz Kusz – Agent Specjalny”. Tym razem jednak nie będziemy już rozmawiać na temat gotówki, ale czegoś znacznie groźniejszego – CBDC, czyli cyfrowych walut banku centralnego… Stanowią one bezpośrednie zagrożenie dla naszej wolności i demokracji. Więcej na ten temat przeczytacie w artykule pt. „CBDC. Które państwa nie wprowadzą walut cyfrowych?”.

  Gotówka to wolność

  Jeśli chcesz być świadomy innych zagrożeń związanych z likwidacją gotówki i pragniesz dowiedzieć się, jak możesz się przed tym bronić, sięgnij po moją najnowszą książkę pt. „Gotówka to wolność. Dlaczego warto płacić gotówką i ograniczyć płatności elektroniczne?”. Jest to pierwsza (i jedyna) polska książka na temat obrony gotówki. Możesz ją kupić na stronie gotowkatowolnosc.pl

  Jeżeli podoba Ci się idea tego bloga to proszę Cię o jego udostępnienie, polubienie lub skomentowanie – dzięki temu ma on szanse dotarcia do szerszego kręgu odbiorów, a być może wśród nich są osoby, które bardzo potrzebują zawartych w nim informacji. Polecam także zapisanie się na mojego Newslettera – wtedy nie umknie Ci żaden odcinek tego bloga, a także polubienie mnie na Facebook-u.

  Copyright © 2023 Rafael del Viaje

  1 komentarz do “Płacę gotówką, bo gotówka to wolność ! Wywiad na kanale „Grzegorz Kusz – Agent Specjalny””

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *